XIII Polskie Mistrzostwa Zdobienia Paznokci NAIL ART POLAND 2010®

3 października 2010 podczas Targów Fryzjersko-Kosmetycznych Uroda w Gdańsku odbyły się XIII Polskie Mistrzostwa Zdobienia Paznokci NAIL ART POLAND 2010® organizowane przez Akademię Paznokcia Euro Fashion oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie.

Tegoroczną mistrzynią tych najbardziej prestiżowych w Polsce mistrzostw artystycznego zdobienia paznokci została Joanna Rozwadowska pokonując 15 uzdolnionych konkurentek.

Zadaniem uczestników było wykonanie zdobienia obu dłoni zgodnie z obowiązującym tematem. Mimo bardzo mroźnego tematu jakim była WYPRAWA POLARNA atmosfera mistrzostw była bardzo gorąca. Nie dało się nie zauważyć wysokiego poziomu uczestników, nie tylko po estetycznych i drobiazgowych figurkach umocowanych na paznokciach, ale również po wspaniałych strojach skrupulatnie dobranych do tematu. Dopełnieniem trudnych technicznie paznokci był body painting widoczny na ciałach modelek.
Stylistów oceniało wykwalifikowane jury w składzie:

  • Sylwia Woś Malissa- przewodnicząca jury, Międzynarodowy Dyplomowany Instruktor, Juror krajowych i zagranicznych mistrzostw Przedłużania i Zdobienia Paznokci. Dyrektor artystyczny i edukacyjny załogi Euro Fashion w Polsce i za granicą. Redaktor Naczelna pisma Akademia Paznokcia i Nail Art.
  • Marta Konkel - trener, Astra Nails Polska,
  • Sylwia Peretko – Opiekun marki PePooNails, vice mistrzyni Polski Nail Art
  • Emilia Kossakowska -Instruktor i wykładowca Europejskiego Studium Stylizacji Paznokci
  • Emilia Quell – Mistrzyni Europy Nail Art Emilia Internationails
  • Joanna Lużyńska – Instruktor ABC NAILSTORE INTERNATIONAL,Mistrzyni Europy Nail Design 2008,Mistrzyni Polski Nail Design 2010, 2008, 2007, 2006,Międzynarodowa Mistrzyni Nail Design Czech 2005
  • Izabela Stelmaszyk – Właściciel firmy IMS, Instruktor i główny szkoleniowiec
  • Ewa Woś Wasilewska – Redaktor Naczelna pisma „Paznokcie”

Po długich i wyczerpujących naradach, w których sędziowie brali pod uwagę kilka istotnych kryteriów: zgodność z tematem, kompozycja i kolorystyka zdobienia, oryginalność pomysłu, technika, wrażenie ogólne oraz efekt końcowy, zostali wyłonieni najlepsi styliści – artyści:

I miejsce Joanna Rozwadowska, Gdańsk

II miejsce Anna Pustelnik, Tychy

III miejsce Monika Kupień, Gdańsk

Wyróżnienie trafiło do rąk Pauliny Pastuszak, Kraków.

Wszystkie osoby będą reprezentowały Polskę w Międzynarodowych Mistrzostwach Zdobienia Paznokci już w listopadzie w Warszawie.

Sponsorem nagród rzeczowych byli: NSI, Color Club, ImpressioNails, BioCreative, Ra Nails, Christrio, Octopus, portal internetowy www.kuferki.eu, natomiast nagrodę pieniężną ufundowała Firma Euro Fashion.

Serdecznie gratulujemy!44 komentarzy na “XIII Polskie Mistrzostwa Zdobienia Paznokci NAIL ART POLAND 2010®”

  1. nie ma jak przyklejane figurki

Wyślij komentarz